Privalumai

Toliau nuo miesto, tačiau su visais jo teikiamais patogumais

Kurdami Gervių g. 23 namų kvartalą dėmesingai apgalvojome kiekvieną smulkmeną, tad rasite viską, ko reikia turiningam laisvalaikiui bei komfortiškam gyvenimui tarp miesto ir namų. Čia neapsiribosite tik keturiomis sienomis ir vidiniu kiemu – miškingoje kaimynystėje parduodami namai apdovanos gamtos ramybe, saugumu ir jaukumu. Jeigu norėsite tylą trumpam iškeisti į šurmulį, su Zujūnais besiribojančiame Pilaitės mikrorajone atrasite didžiąsias maisto parduotuves, prekybos ir laisvalaikio centrus, ugdymo įstaigas, kavines, sporto klubus ir visa tai automobiliu pasieksite greičiau negu per 10 min.

Gamtos ramybė kiekvieną dieną

Jeigu trokštate pabėgti nuo šurmulio, kasdienio triukšmo ir rūpesčių, būstas Gervių g. 23 taps Jums ypatingi namai. Šis kvartalas, šalia didžiulių miškų masyvų, taps Jūsų kasdiene ramybės oaze. Čia galėsite mėgautis išskirtiniu laisvalaikiu, oro gaivumu, gamta ir pušynais, pasisemti jėgų ir viso to įkvėpti – dirbti, kurti, svajoti bei džiaugtis kiekviena gyvenimo diena. Ramybės atmosfera pasitiks iš tolo, todėl lengvai įprasite kaskart sugrįžę palikti stresą už durų, patirti kokybišką poilsį kasdien, gamtos ir bendraminčių apsuptyje.

Modernūs A++ energinės klasės namai

Nauji namai Gervių g. 23 kvartale džiugins ne tik ramia lokacija, šalia ošiančio miško oro tyrumu ir draugiškos kaimynystės atmosfera. Čia laukia jaukūs, kokybiški ir šilti namai, atitinkantys aukščiausius A++ energinės klasės standartus. Dar didesnis sandarumas ir mažesnės šildymo išlaidos.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.
ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet