Erdvėje be nerimo ir streso pėdsakų, toli už miesto ūžesio ir intensyvaus gyvenimo tempo, kuriasi modernus 12 namų kvartalas Gervių g. 23.  Čia, jaukiame užmiesčio kampelyje, visai šalia miško, atrasite tylą, poilsio atmosferą ir kursite artimesnį ryšį su gamta. Su kiekviena minute keliaujant namo, vingiuotais keliais, atslūgsta įtampa po aktyvios darbo dienos. Įžengus pro namų duris jausite kaip užplūsta ramybė ir atsipalaidavimas, nes visus rūpesčius pasiliksite toli už namų kvartalo ribų. Čia ošiantys miškai nuneša nerimą ir kuria ypatingą vietos ramybės atmosferą, į kurią visada bus gera grįžti.

Atokiau nuo miesto triukšmo, tačiau čia pat gamtos Gervių g. 23 parduodami erdvūs namai šeimoms bei kiekvienam, trokštančiam kokybiško poilsio ir komfortiškų gyvenimo sąlygų ramioje gyvenvietėje.

Išsirinkite namą

Ačiū. Su Jumis susisieksime.
ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet ARTI MIESTO! Tarp Pilaitės ir Zujūnų; 5 km nuo PC Vilnius Outlet